Diagnostyka

Zaplanuj BEZPŁATNE BADANIE przez terapeutę i / lub lekarza, który obejmuje szczegółową diagnozę stanu twoich stóp i postawy oraz konsultację z naszym profesjonalnym personelem.

Nie pozostawiaj przypadkowi prawidłowy rozwój dzieci oraz prawidłową statykę i biomechanikę ciała. Sprawdź ZA DARMO stan swojego ciała i wpływ wszelkich drobnych lub poważnych zaburzeń deformacji stóp oraz ich wpływ na kręgosłup a w konsekwencji na pełne zdrowie.

Poznaj z pierwszej ręki unikalną metodę i system Ecovel do korekcji deformacji stopy i postawy oraz wszystkie jej zalety i wyniki.

 

Deformacje stóp jako podstawy ludzkiego ciała mają bezpośredni i znaczący wpływ na pozycję i stan ścięgien Achillesa, kostek, kolan, bioder i kręgosłupa.

Za pomocą prostego i precyzyjnego badania w poradni Ecovel sprawdź, czy Ty i Twoje dzieci macie deformacje stóp, które mogłyby powodować zaburzenia w statyce i biomechanice ciała i postawy.

 

Dzięki innowacyjnym i unikalnym przyrządom pomiarowym oraz systemowi diagnostycznemu określimy dokładny poziom obniżenia łuków obu stóp.

Precyzyjne mierniki analogowe pokazują dokładną długość, szerokość i głębokość wewnętrznych łuków podłużnych łuków obu stóp oraz różnicę w ich kształcie.

Dzięki obliczeniom komputerowym, które mierzą twoje stopy w funkcji z twoim BMI (wskaźnikiem masy ciała), otrzymujemy kluczowe parametry niezbędne do określenia indywidualnych potrzeb korekcyjnych i wykonania precyzyjnej korekty twoich stóp.

 

 

 

 

Specjalnie zaprojektowane oprogramowanie określa prawidłowe parametry korekcyjne w oparciu o ustalone pomiary stanu i stopy oraz zaleca metodę i dynamikę terapii, która najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom korekcyjnym.

 

Dzięki innowacyjnemu patentowi profesora Velimira Grujicica - regulowanej wkładki ortopedycznej Ecovel Step Correct większość deformacji stóp można całkowicie usunąć lub zneutralizować stopniowo i bezboleśnie, w dostosowanym procesie, który nie zakłóci i nie wpłynie negatywnie na inne struktury stawów i kości ciała. Wady biomechaniczne i posturalne spowodowane złym stanem stopy zostaną usunięte szybko, skutecznie i skutecznie.

 

 

Wszystkie poradnie korekcji stóp Ecovel są wyposażone w unikalny sprzęt diagnostyczny do określania dokładnego poziomu obniżania stóp i określania indywidualnych potrzeb korekcyjnych dzieci i dorosłych, za których innowację profesor Velimir Grujicic otrzymał liczne medale i nagrody na prestiżowych wystawach patentowych w Europie i na świecie.